Отзывы

Es uzskatu, ka šis kredītu brokeris ir visoptimālākais tādiem kā es, kad vēlmju ir ļoti daudz un gribas tās īstenot, bet savas naudas visam iecerētajam nepietiek.

Kaspars

Riga

Principā neizmantoju kredītus… bet, kad man bija jāiegādājas medicīnas aprīkojums par vairākiem tūkstošiem eiro, man palīdzēja tikai šeit. Paldies par palīdzību.

Kvints

Mārupe

Оформили кредит на ремонт. Менеджеры приятные

Юлия

Jelgava

Drīzāk atstāšu pozitīvu atsauksmi, nevis negatīvu. Gribēju noformēt kredītu pret dzīvokļa ķīlu un visi nosacījumi it kā apmierināja, tomēr mana situācija mainījās, tāpēc nācās atteikties, bet vispār darbinieki noreaģēja ātri.

Justine

Rīga

Kaut kur nācās dabūt vairākus tūkstošus eiro pārbraukšanai, principā jau nemaz necerēju, nosūtīju pieteikumu vienkārši ziņkārības dēļ, jo citas kompānijas jau atteica. Vispār viss izdevās. Ļoti priecājos, ka jūs esat.

Ojārs

Sigulda

Для меня это самый реальный способ взять кредит в Риге. Всегда готовы ответить на вопрос, берут трубку, быстро предлагают оптимальные решения. Скажу честно пользуюсь часто, и меня все устраивает.

Ева

Rīga

Pāris reižu šeit noformēju patēriņa kredītu, kad strādāju šajā pašā pilsētas rajonā. Tagad reti mēdzu būt šeit, gandrīz nekad, tāpēc nomainīju kredītfirmu, bet iespaids ir palicis labs.

Sandra

Jūrmala

Veiksmīgi noformēju auto līzingu.

Agnis

Rīga

Недавно оформил здесь авто в лизинг. По сравнению с другими фирмами цены приятно удивляют.

Эдгар

Rīga

Кредитный договор привезли на подпись домой, очень удобно, рекомендую!

Сергей

Berģi

Var teikt, ka šī kompānija mani izglāba no parādu bedres, kurā nokļuvu pirms 5 gadiem, noformējot daudzus ātros kredītus, nezinot, ar ko man ir darīšana. Protams, kredītus labāk neņemt, ja ir tāda iespēja.

Inga

Dobele

Man kredīts noderēja start-up uzsākšanai.

Ainārs

Valmiera

Līdz 2000 eiro kredītu labāk ņemt šeit, nevis noformēt ātros kredītus. Ātruma ziņā tas ir gandrīz tas pats, turklāt daudzreiz izdevīgāk.

Sabīne

Tukums

В моем случае реальней предложения я не нашла, хотя потратила достаточно много сил и времени на визиты. Увы, почти везде был отказ или сумасшедшие ставки. Условия и как работают с клиентом мне здесь понравились.

Анна

Rīga

Сравни и выбери кредит

Все кредитные предложения в одном месте

Укажите необходимую сумму

Заполняя анкету, вы не берете на себя никаких обязательств.

Контактная информация

Mazā Krasta iela 83, Rīga +371 25 42 99 42